SSS

S?

NASIL QR MENÜ OLUŞTURABİLİRİM

C.

Üyelik sürecinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak yönetim panelinize yönlendirilirsiniz. Yönetim panelinizde öncelikle İşletmenizin adını, iletişim bilgileri ve konumunu ekledikten sonra MENÜ sekmesine geçerek öncelikle kategorileri ve kategorilere bağlı ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizin remi ve fiyatlarını da ekledikten sonra size ücretsiz sunulan 3 tasarımdan birini seçerek kolayca menünüzü oluşturabilirsiniz.

S?

QR KOD OLUŞTURMAK İÇİN NE YAPMALIYIM

C.

Sstem bilgilerinizi tamamladıktan sonra size otomatik bir QR kod oluşturacaktır. Bu kodu kullana bileceğiniz gibi QR KOD üzerinde ayarlar yardımı ile değişiklikler yapabilir firmanıza özgü özel bir kod üretebilirsiniz. Örneğin QR kodunuzun bir kısmına logonuzu veya firma adınızı yerleştirebilirsiniz.

S?

GARSON ÇAĞIRMA SİSTEMİ ÜCRETLİ MİDİR

C.

Hayır, sistem içerisinde yani kendi kullanıcı panelinizde garson çağırma sistemini aktif etmeniz durumunda kullanabilirsiniz.

S?

PAKET SİPARİŞ ALINABİLİR Mİ

C.

Elbette. Paket satışlarınız var ise paket satış özelliğini kullanıcı panelinizden aktif ederek paket siparişi alabilirsiniz. Ayrıca müşterileriniz panelinizde kayıtlı olacaklarından her seferinde yeniden adres veya iletişim bilgisi sorgulamak gerekmez.

S?

SİPRİŞE NOT YAZILABİLİYOR MU

C.

Müşterileriniz sipariş verdiklerinde ekranda mesaj veya not alanını kullanarak size mesaj gönderebilirler. Ürün ile ilgili tercihlerini belirtebilir, süre uyarısında bulanabilir...gibi

S?

EK ÜCRET ALINIYOR MU

C.

İYİQR tüm işletmelerin ekonomik bir şekilde sistemden istifade etmeleri için hazırlanmıştır. Belirtilen ücretler dışında hiç bir şekilde ek bir ödeme söz konusu değildir.

S?

DİL SEÇENEĞİ VARMI

C.

Evet, sistemimiz tüm dünya dillerini desteklemektedir. Talep edeceğiniz dil aynı gün sisteminize eklenecektir.

S?

TESLİMAT ÜCRETİ EKLEYEBİLİR MİYİM

C.

Paket sevislerinizde ek bir ücret almak isterseniz panelinizdeki teslimat ücreti alanına teslimat ücretini yazmanız gerekir. İlgili alana teslimat ücreti yazmanız durumunda müşterinize ek bir teslimat ücreti bilgisi ile birlikte bilgi gidecektir.

Çerez Politikası

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için tanımlama bilgileri kullanır.

Kabul et